Jump to content

Photo

Server Jailbreak

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 AgentM

AgentM

Recrut

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 12 October 2009 - 12:15 PM

Buna tuturor
Am jucat azi pe un server rus,cs cu modul jailbreak si era superb(dar din pacate nu intelegeam ce ziceau aia si ma mai omorau:wink: ).
Am cautat si server roman dar fara succes,de asta rog pe careva care stie cum sa faca un server si are posibilitatea sa il tina non-stop sa faca un server cu modul jailbreak,pt ca nu o sa regrete,a apropo sa nu fie pe steam serverul:) nu ca as juca cu coade dar nu imi permit sa cumpar steam-ul
De la ce am jucat o mica descriere:
-2 echipe(paznici-ct si detinuti-tero)
-in mare parte paznici fac legea,ii pui pe detinuti sa sara,mearga pup si daca unu nu asculta tragi un foc de avertizare in picior si daca tot nu vrea sa asculte il omori:biggrin:(il poti impusca sau il duci la camera de tortura unde il poti ineca,da foc,depinde de harta)
-ca si detinut trebuie sa te supui porunciilor date de paznici sau sa faci revolta:)
-detinuti trebuie sa evadeze si sa puna mana pe arme ca sa omoare paznici
-aa si o regula principala este ca niciodata un detinut sa aiba arma,unde am jucat paznici dadeau pistoale goale la detinuti si apoi ii fugarea si impusca:biggrin:(cateodata,in mare parte ne puneam sa mergem in sir indian cu ctrl sau sa tot sarim ca nebuni si cand unu se oprea ne impuscau:laugh:)

#2 AgentM

AgentM

Recrut

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 13 October 2009 - 06:50 AM

.

Edited by AgentM, 13 October 2009 - 06:51 AM.

#3 SimMaster

SimMaster

Simul

• Moderator
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6,486 posts
  • Interests:nimic
  • CS Server: cs.cstrike.ro

Posted 13 October 2009 - 04:13 PM

nu vreau sa fiu rau dar pe aici in romania nimeni nu se omoara cu modul asta :smile: si cu atat mai mult sa faca un server special pentru tine Posted Image sper ca nu te-ai suparat dar asta cred eu despre CSul aici la noi

#4 AgentM

AgentM

Recrut

• Members
  • Pip
  • 4 posts

Posted 13 October 2009 - 07:26 PM

Nu mam suparat pt ca realizez ca din pacate acesta este adevarul,dar fac pariu ca tot se gasesc min. 20 oameni la fel ca si mine,sa le placa si sa fie ,,fideli'' serverului.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users